Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Флешмоб “Забезпеч своє майбутнє - відмовся від заробітної плати в “конверті”


 

 

“Забезпеч своє майбутнє - відмовся від заробітної плати в “конверті” під таким гаслом спеціалісти Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб на території центрального ринку селища Гусятин.

Головним завданням  флешмоб-акції стало привернення уваги громадкості до проблем детинізації заробітної плати та легалізації трудових відносин. Фахівці Фонду розповіли працівникам і відвідувачам ринку про ризики, які виникають при “тіньовому” працевлаштуванні і  виплаті заробітної плати в “конвертах”.

“Легалізація заробітної плати і трудових відносин є соціальною захищенністю кожного” – запевнили організатори заходу громадян та попередили , що неповна зайнятість є прихованим частковим безробіттям. Тому учасники акції закликали приватних підприємців вимагати від  роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати згідно чинного законодавства.

Також фахівці Фонду порадили громадянам контролювати сплату роботодавцем єдиного соціального внеску за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України і СМС-інформування.

В ході заходу було роповсюджено інформаційно-роз'янювальні буклети з корисною інформацією.       

 

 
 

Інформаційні послуги