Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

24.05.2019 Я 25 років працюю лікарем у психлікарні. Цього року виходжу на пенсію за віком. Чи нарахують мені грошову допомогу зважаючи на те, що стаж роботи подвоюється?


 

 

Відповідно до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» роботу в лепрозорних і протичумних закладах відділеннях закладів охорони здоров'я, а також психіатричних закладах охорони здоров'я зараховують до стажу роботи в подвійному розмірі.

 Подвоєння застосовують до страхового стажу під час обчислення страхового стажу за періоди роботи до 01.01.2004, а під час визначення права на пенсію за вислугу років ці норми застосовують як до 01.01.2004, так і після цієї дати.

 Однак згідно з Порядком обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.охорони здоров'я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у патологоанатомічних і реанімаційних 2011 № 1191, страховий стаж, набутий в державних та комунальних закладах охорони здоров'я, обчислюється календарно. Для чоловіків такий стаж — 35 років, для жінок — 30. Тож 25 років роботи лікарем недостатньо для призначення одноразової грошової допомоги.

 




 

Інформаційні послуги