Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

04.04.2019 Виконання антикорупційного законодавства Теребовлянським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області за 3 місяці 2019 року


 

 

 

Відповідно до антикорупційного законодавства, наказу Пенсійного фонду України від 05 лютого 2018 року № 24 «Про заходи з усунення та запобігання порушень, виявлених за результатами перевірки, проведеної Національним агентством з питань запобігання корупції», наказу Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області №48 від 12 лютого 2018 року «Про додаткові заходи у сфері дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу», Теребовлянським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області було видано наказ від 12 лютого 2018 року №7 «Про додаткові заходи у сфері дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу».

Для створення ефективної та дієвої системи запобігання і протидії проявам корупції, мінімізації ризиків їх виникнення в Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області протягом звітного періоду було проведено дві апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, одне засідання зборів трудового колективу, три навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності та відповідальності його службовців.

Підсумки роботи об’єднаного управління висвітлюються на сайті Теребовлянської та Гусятинської районних державних адміністрацій.
Протягом звітного періоду 2019 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами об’єднаного управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

За 3 місяці 2019 року забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлю товарів та використання коштів Пенсійного фонду України, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”,  оприлюднено  Річний  план  закупівель на 2019 рік та додаток до нього. Всі працівники об’єднаного управління, які перебувають, або перебували в трудових відносинах з управлінням своєчасно подали електронні декларації за 2018 рік. За звітний період перевірено 68 декларації.

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком в об’єднаному управлінні, не проводились. За I квартал 2019  року судових позовів на дії об’єднаного управління з питань пенсійного забезпечення працівниками Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, по яких винесено рішення судів не було.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом звітного періоду не було. До кримінальної чи адміністративної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники об’єднаного управління не притягувались.

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями об’єднаного управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби фінансування виплати та доставки пенсій. Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби фінансування виплати та доставки пенсій. Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

Проводиться анкетування в громадських приймальнях з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи об’єднаного управління в цілому. Об’єднаним управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.

 
 

Інформаційні послуги