Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.03.2019 Чи впливатиме робота на виборчій дільниці на розмір субсидії або пенсії?


 

 

Робота членів виборчих комісій, котрі виконують свої повноваження у виборчій комісії на платній основі, а також членів виборчих комісій (зокрема пенсіонерів та осіб, які тимчасово не працюють) у день виборів, у день повторного голосування та дні встановлення підсумків голосування та дні встановлення підсумків голосування оплачується у визначеному Кабінетом Міністрів України розмірі та в порядку, визначеному Центральною виборчою комісією, за рахунок коштів Державного бюджету України, що надаються на підготовку та проведення виборів.

Умови оплати праці членів виборчих комісій визначено постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2004 №966.

Звертаємо  увагу, що відповідно до частин шостої та сьомої статті 40 Закону “Про вибори Президента України” праця, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів Президента України, осіб, визнаних в установленому законом порядку безробітними, у складі окружних, дільничих виборчих комісій не є підставою для зняття цих осіб з обліку в державній службі зайнятості як таких, що шукають роботу, або для припинення виплати їм допомоги у зв’язку з безробіттям та інших видів соціальної допомоги.

Оплата праці членів виборчих комісій, що є пенсіонерами, не може бути підставою для обмеження розміру отримуваної ними пенсії.

Оплата праці членів виборчої комісії, зокрема в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення їм та членам їхніх сімей, котрі проживають разом із ними, будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг тощо.

Окрім того, відповідно до пункту 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848, до сукупного доходу для розрахунку житлової субсидії не враховується оплата праці членів виборчих комісій, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, зокрема в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів.

Водночас постановою Центральної виборчої комісії від 08.04.2014 №226 “Про порядок оплати праці членів окружних та дільничих виборчих з виборів Президента України” передбачено, що членам виборчих комісій протягом усього періоду повноважень виборчої комісії з виборів Президента України для подання на вимогу органів державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України тощо за формою згідно з додатком 3 до зазначеної постанови.




 

Інформаційні послуги