Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.02.2019 “День відкритих дверей”


 

                      

 

 

В Гусятинському відділі обслуговування громадян Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбувся “День відкритих дверей” для жителів та гостей району.

Начальник відділу Оксана Дмитрів розповіла відвідувачам про умови і порядок призначення пенсії, проведення перерахунку з 1 березня 2019 року,  поінформувала про можливість завчасного звернення до управління з метою здійснення правової оцінки документів, необхідних для призначення пенсійних виплат. Окрему увагу фахівець Фонду приділила питанню офіційного працевлаштування, яка безпосередньо впливає на право призначення та розмір майбутньої пенсії.

В свою чергу, представник відділу Гусятинське бюро правової допомоги Наталія Янцевич, котра завітала на “День відкритих дверей”, ознайомила громадян із нормами Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, із можливістю отримання консультації з правових питань, а також доступом до вторинної правової допомоги.

Також, працівники об’єднаного управління пропонували відвідувачам зареєструватися на Веб-порталі, повідомили про смс–інформування від Пенсійного фонду, надали вичерпні відповіді на поставленні запитання та роздали інформаційно-роз’яснювальні буклети з актуальною інформацією щодо пенсійного забезпечення.

 
 

Інформаційні послуги