Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

09.01.2019 Відкрийте для себе онлайн-сервіси Пенсійного фонду


 

 

Зручні онлайн-сервіси значно заощаджують час і забезпечують отримання послуг у Пенсійному фонді України, не виходячи з дому.

 

Особи, зареєстровані на веб-порталі ПФУ, крім написання заяви на призначення або перерахунок пенсії, а також звернення за допомогою чи консультацією, відтепер можуть замовити і роздрукувати довідку з Пенсійного фонду, не виходячи з дому. А активізувавши функцію sms-інформування – одержувати дані про те, як формується персональний страховий стаж, сплачує внески роботодавець, про перерахунки вашої пенсії та іншу інформацію.

Веб-портал працює з дотриманням вимог захисту персональних даних, а процедура реєстрації є максимально спрощеною. Усі отримані в електронному вигляді документи з QR-кодом мають такий самий офіційний статус, як і паперові. Можливість самостійно перевірити правильність обрахунку пенсії та приблизно підрахувати, якою вона може бути в перспективі, через послугу «пенсійний калькулятор», посилання на який розміщено на веб-порталі Пенсійного фонду України. Зареєструватись просто: звернувшись до Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області або самостійно, за допомогою електронного цифрового підпису.

                                                                                                                                           

Онлайн-сервіси Пенсійного фонду – це сучасний спосіб одержання послуг Пенсійного фонду. ЗРУЧНО! ДОСТУПНО! ШВИДКО!

 
 

Інформаційні послуги