Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.11.2018 Веб-портал Пенсійного фонду України - черговий етап на шляху покращення обслуговування громадян


 

 

 

Зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожній застрахованій особі  надається можливість:

1. Самостійно контролювати свій стаж та заробіток, а саме: отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, де буде вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, будуть відмітки про сплату пенсійного єдиного внеску, відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери ж зможуть регулярно діставати відомості з власної пенсійної справи. Там буде вказано вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством; назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо.

2.      Замовити та роздрукувати необхідні документи та бланки з QR-кодом: довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії); довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії); індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками); витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, тощо.

Щоб зареєструватися на Веб-порталі, необхідно особисто прийти у відділ обслуговування громадян Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області або за наявності електронно-цифрового підпису громадяни мають можливість миттєвої онлайн реєстрації. Для цього необхідно перейти за адресою www.portal.pfu.gov.ua та скористатися розміщеними на сайті підказками.

 
 

Інформаційні послуги