Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

05.11.2018 Шановний приватний підприємець!!!


 

 

 

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватись на один рік, та з 01 січня 2028 року становитиме  не менше 35 років.

 

Нагадаємо, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному (соціальному) страхуванню, та за який  щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

 

Для зарахування фізичними особами-підприємцями повного місяця до страхового стажу, підприємець повинен нарахувати та сплатити єдиний внесок в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок, що визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати, яка на сьогодні складає 3723 грн., та розмір внеску (22%), відповідно, мінімальний страховий внесок – 819,06 грн., на місяць, а також подати річну звітність до органів державної фіскальної служби.

 

Звертаємо увагу, що Вами при не сплаті єдиного внеску виникає борг, відповідно, період за який обліковується заборгованість, не буде зараховано до страхового стажу і лише при повному погашені буде зараховано!

 

Теребовлянське об’єднане управління просить розрахуватись з боргами по страхових та єдиному внеску та не допускати виникнення заборгованості  з єдиного соціального внеску в подальшій діяльності, адже її наявність – це ризик соціальної незахищеності сьогодні та відсутності права на пенсійне забезпечення в майбутньому.
 

Інформаційні послуги