Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

01.11.2018 “День Пенсійного фонду України” в Гусятинській райдержадміністрації


 

Про налагодження співпраці між управлінням Пенсійного фонду та трудовим архівом йшлося під час робочої зустрічі у першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука. В роботі взяли участь голова районної ради Василь Бойчук, заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, начальник Гусятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Світлана Гаврилюк та начальник трудового архіву Галина Ковальська.

Представник Фонду розповіла про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, акцентувавши увагу на проведенні інвентаризації пенсійних справ. При виявленні неточностей у документації проводиться відповідна звірка із даними у трудовому архіві. Оскільки, цей процес є досить копіткий, то сьогодні під час зустрічі досягнуто домовленості між обома структурами щодо подальшої співпраці у даному питанні.

Ігор Гайдук, перший заступник голови райдержадміністрації, подякував присутнім за швидке і конструктивне вирішення проблеми.

 

 
 

Інформаційні послуги