Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

30.10.2018 “День відкритих дверей”


Працівники Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели “День Відкритих дверей” під гаслом “Веб-портал Пенсійного фонду України та послуга смс-інформування - зручні і сучасні форми електронних послуг”.

Начальник Гусятинського відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Оксана Дмитрів розповіла присутнім, що Веб-портал Пенсійного фонду України є одним із найбільш зручних і оперативних способів отримання інформації з питань пенсійного забезпечення, адже надає можливість кожному дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управлінь Фонду. Також, фахівець управління ознайомила громадян з послугою смс-інформування, за допомогою якої Пенсійний фонд сповіщає пенсіонерів про призначення чи перерахунок пенсії, а застрахованих осіб – про сплату роботодавцем єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та тривалість страхового стажу.

Усім відвідувачам спеціалісти надали вичерпні відповіді на поставленні запитання та роздали інформаційно-роз’яснювальні буклети “Реєстрація на Веб-порталі Пенсійного фонду України”, “Послуга смс-інформування від Пенсійного фонду України”, “Скажи Ні! зарплаті в конверті!” тощо.

 

Довідково:

З початку 2018 року на Веб-порталі в Теребовлянському об’єднаному управлінні  Пенсійного фонду України (Гусятинський район) зареєстровано 997 користувачів та прийнято 330 заяв від осіб, які виявили бажання одержувати смс-повідомлення.

 

 
 

Інформаційні послуги