Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

12.10.2018 Про обов’язковість повідомлення органам Пенсійного фонду щодо працевлаштування пенсіонера


 

 Про обов’язковість повідомлення органам Пенсійного фонду щодо працевлаштування пенсіонера

 Згідно зі статтею 16 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” застрахована особа зобов'язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду України про зміну даних, що відносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, протягом 10 днів із часу їх виникнення.

 

Згідно з Порядком подання та оформлення документів для призначення пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”,  затвердженого  постановою правління Пенсійного фонду України від  25.11.2005 року  і  зареєстрованого  в  Міністерстві  юстиції  України 27.12.2005 року, у разі працевлаштування (навчання) особи, якій призначено пенсію, така особа протягом 10 днів подає в орган, що призначив пенсію, довідку про прийняття на роботу (навчання).

 

У разі працевлаштування (початку діяльності, пов'язаної з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, наприклад, реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності) після призначення пенсії особа повідомляє орган, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку як одержувача пенсії, про дату працевлаштування (початок діяльності, пов'язаної з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування), вид зайнятості (на умовах трудового договору, цивільно-правового договору, реєстрація як фізичної особи-підприємця, здійснення незалежної професійної діяльності) через подання заяви. Заяву може бути подано особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально або надіслано поштовим відправленням.

 

Разом із заявою особа подає документи, що посвідчують відповідні відомсті (зокрема копію трудової книжки із записом про працевлаштування та копію цивільно-правового характеру). Заява про працевлаштування реєструється у визначеному порядку.

 

 

 
 

Інформаційні послуги