Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.10.2018 Антикорупційне законодавство в органах Пенсійного фонду України


 

Відповідно до антикорупційного законодавства, наказу Пенсійного фонду України від 05 лютого 2018 року № 24 «Про заходи з усунення та запобігання порушень, виявлених за результатами перевірки, проведеної Національним агентством з питань запобігання корупції», наказу Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області №48 від 12 лютого 2018 року «Про додаткові заходи у сфері дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу», Теребовлянським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області було видано наказ від 12 лютого 2018 року №7 «Про додаткові заходи у сфері дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу».

 

Для створення ефективної та дієвої системи запобігання і протидії проявам корупції, мінімізації ризиків їх виникнення в Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області протягом звітного періоду було проведено чотири апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, чотири засідання зборів трудового колективу, чотири навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності і відповідальності його службовців.

 

Підсумки роботи об’єднаного управління висвітлюються на сайті Теребовлянської та Гусятинської районних державних адміністрацій. Протягом звітного періоду 2018 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами об’єднаного управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

 

За 9 місяців забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлю товарів та використання коштів Пенсійного фонду України, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”,  оприлюднено  Річний  план  закупівель на 2018 рік та додаток до нього.

 

Всі працівники обєднаного управління, які перебувають, або перебували в трудових відносинах з управлінням своєчасно подали електронні декларації за 2017 рік. За звітний період перевірено 91 декларацію.

 

Проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категоріїБначальника адміністративно – господарського відділу в якому взяли участь 27 кандидатів.

 

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом звітного періоду не було. До кримінальної чи адміністративної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства працівники об’єднаного управління не притягувались.

 

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком в об’єднаному управлінні, не проводились.

 

За 9 місяців 2018 року судових позовів на дії об’єднаного управління з питань пенсійного забезпечення працівниками Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, по яких винесено рішення судів не було.

 

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями об’єднаного управління наданих їм службових повноважень не виникало.

 

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

 

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби фінансування виплати та доставки пенсій.

 

Проводиться анкетування в громадських приймальнях з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи об’єднаного управління в цілому.

 

Об’єднаним управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.

 
 

Інформаційні послуги