Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.08.2018 Запитуєте-відповідаємо


 

 

У період із квітня 2005 року по листопад 2015 року чоловік проходив військову службу. У жовтні поточного року досягає пенсійного віку. Чи буде зараховано до страхового стажу зазаначений період служби та враховано грошове забезпечення.

 

Страховий стаж обчислюють територіальні органи Пенсійного фонду відповідно до вимог Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за даними, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку – на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набуття чинності Закону.

 

У раз, якщо за період із 1 липня 2000 року по 31 грудня 2016 року в Реєстрі відсутні відомості, необхідні для призначення пенсії військовослужбовцям, поліцейським, особам рядового і начальницького складу відповідно до Закону України, страровий стаж і заробітна плата (дохід) обчислюються на підставі довідки про проходження військової служби, нараховані суми грошового забезпечення та сплачені страхові внески.

 

Форму довідки про проходження військової служби, нараховані суми грошового забезпечення та сплачені страхові внески наведено в додатку 2 до постанови правління Пенсійного фонду України №11-1 від 23.05.20018, зареєстрованої в міністерстві юстиції України 15.06.2018 за № 724/32176 “Про затвердження Змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України”.
 

Інформаційні послуги