Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину …» триває


Під таким гаслом триває інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину…»   Дана робота проводиться з метою  підвищення престижу сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищення мотивації громадян до створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

   Вчора фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Кришталович Клим взяля участь у засіданні клубу для жінок «Знайди себе» у Гусятинському районному центрі зайнятості. Тут присутнім жінкам подана інформація з роз'ясненням основних кроків щодо створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу або оформлення патронату над дитиною. «Хто хоч раз побував у дитячому будинку, той на все життя запам'ятає дитячі очі, сповнені болем, сумом і очікуванням. В їхніх очах є надія: може, в цей раз прийшли за мною, може, в мене з'явиться сім'я, може в мене знову буде мама й тато? І кожній дитині, якого б віку вона не була, завжди необхідно відчуття того, що її люблять та цінують, що про неї турбуються і переживають, що її захищають та допомагають реалізувати свій потенціал», - наголосила фахівець.

 Загалом у районі функціонують 1 прийомна сім’я та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких 10 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування знайшли родинний затишок.

У заході взяли участь 10 жінок.

 

 

 
 

Інформаційні послуги