Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.08.2018 Сучасні технології – нові можливості: реєстр застрахованих осіб


Одне з найважливіших досягнень Пенсійного фонду України — модернізація реєстру застрахованих осіб, який є головним ядром усіх технологічних перетворень останнього часу. Цей реєстр, який є частиною загального Реєстру державного соціального страхування, Пенсійний фонд започаткував згідно із законодавством ще 1998 року.

Сьогодні реєстр застрахованих осіб має зовсім інший вигляд. Після модернізації, котру здійснили фахівці Пенсійного фонду, всі відомості про кожну застраховану особу (працівників, пенсіонерів та одержувачів виплат із соціального страхування) було об’єднано в картку застрахованої особи. У ній містяться всі актуальні персональні дані про громадянина, а також про документи, які він має. Зокрема, про видачу йому пенсійного посвідчення, свідоцтва соціального страхування, їх заміну в разі втрати тощо.

Водночас у кожній картці застрахованої особи систематизовано всі відомості про страховий стаж і заробітну плату починаючи з 2000 року.

Нововведенням також є те, що в реєстрі містяться всі дані пенсійної справи людини, зокрема електронної.

Модернізований реєстр - це загальне спрощення надання послуг у системі пенсійного забезпечення й соціального страхування. Це і прозорість, і посилення контролю над використанням коштів Пенсійного фонду, інших фондів соціального страхування. Це створення умов для електронного обліку трудових відносин, а отже, й легалізації зайнятості, детінізації зарплати. І, звісно, це передумови для скорочення адміністративних видатків Пенсійного фонду, зокрема зменшення паперового документообігу.

А головне - можливість постійного вдосконалення надання послуг для громадян.

Кожна особа індивідуально має можливість зручно і оперативно через інтернет отримувати інформацію з реєстру застрахованих осіб після відповідної реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для подачі заяви для реєстрації на веб-порталі потрібно звернутись до Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області.

 

 
 

Інформаційні послуги