Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

08.08.2018 Стратегії розвитку комунікації з громадськістю у системі Пенсійного фонду України


 

Метою створення Стратегії розвитку комунікацій є підвищення до органів Фонду рівня довіри громадян, інститутів громадянського суспільства з питань пенсійного забезпечення, залучення їх до активної громадської позиції, налагодження партнерської взаємодії із засобами масової інформації.

 

СТВОРЕНО НОВИЙ ВЕБ-РЕСУРС

Новий веб-ресурс - це сучасна онлайн-платформа, що забезпечує висвітлення діяльності Фонду, реалізації державних програм у сфері пенсійного забезпечення, надання інформаційних послуг. У категорії «Комунікації» функціонують розділи «Доступ до публічної інформації», «Взаємодія з громадськістю», «Прес-центр». Інформаційна сторінка Веб-порталу електронних послуг адаптована до користувачів з вадами зору, має мобільну версію та являє собою мультисайт зі сторінками головних управлінь Фонду. Її відвідує близько 100 тисяч користувачів щомісяця.

 

РОЗШИРЕНО МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ

У поточному році запроваджено нові онлайн-сервіси: послуги SМS-інформування пенсіонерів і застрахованих осіб та отримання онлайн довідок через особистий кабінет на Веб-порталі електронних послуг.

 

Через SМS-інформування Пенсійний фонд сповіщає пенсіонерів про призначення чи перерахунок пенсії, а застрахованих осіб - про сплату роботодавцем єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та тривалість страхового стажу.

 

ЗАДІЯНО СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Органи Пенсійного фонду України є активними користувачами соціальної мережі Facebоок. Кількість створених власних сторінок (центральним апаратом, головними та підвідомчими управліннями Фонду) сягає 20. Серед них постійно оновлюється стрічка новин головними управліннями у Вінницькій, Закарпатській, Київській, Івано-Франківській, Тернопільській, Черкаській областях.

 

ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Налагоджено взаємодію з громадськістю через Громадську раду при Пенсійному фонді України, Урядово-громадську ініціативу «Разом проти корупції», громадську організацію «Українська демократія», через комунікації на інформаційній сторінці Веб-порталу Фонду щодо підготовки проектів нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних, тощо.

 

Однією з найпоширеніших форм роботи з громадськістю є зустрічі з населенням, ветеранськими і громадськими організаціями, у трудових колективах, виїзні прийоми громадян. Краще у цьому напрямі працюють у головних управліннях у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Одеській, Івано-Франківській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях.

 

Постійно здійснюються комунікації через «школу майбутнього пенсіонера», служби зайнятості, проведення флешмобів, де основними темами є підвищення знань про пенсійне забезпечення, легалізацію заробітної плати та її вплив на розмір майбутньої пенсії.

 

Особлива увага в роз'яснювальній роботі приділяється внутрішньо переміщеним особам та мешканцям населених пунктів, що знаходяться поблизу лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

 
 

Інформаційні послуги