Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

07.08.2018 Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та як ним користуватися


 

Пенсійний фонд надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права громадянина. Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

 

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо. Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

- отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

- формування запитів на попередню підготовку документів;

- можливість подачі скарг;

-запис на прийом до фахівців Фонду;

- отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).

 

Звернувшись до послуг, які надаватимуться через Веб-портал. користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та запевнити їх, користуючись наданими інструкціями.

 

Підприємці та особи, які забезпечують село роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію, як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання та подання звітності, а також отримати, форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

 

Зареєстровані користувачі зможуть без черг і зайвих витрат часу скористатись наступними електронними послугами:

-отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;

-здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих);

-отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;

-подавати заяву - запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників);

-подавати скарги та пропозиції до органів Пенсійного фонду;

-подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду;

-подавати заяви про перерахунок пенсії у зв'язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів):

-записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

 

Як зареєструватися на Веб-порталі ПФУ?

 

Для Вашої зручності процедура реєстрації па Веб-порталі максимально спрощена. Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ Вам необхідно виконати наступні кроки:

1.З'ясувати, до якого територіального органу Пенсійного фонду України Вам необхідно звернутись для оформлення заяви.

2.Прийти до Пенсійного фонду та оформити заяву, яку Ви можете оформити вдома, зайшовши на сайт  :http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:

 - для громадянина;

 - для юридичної особи (страхувальника).

 

Проте, у разі необхідності, фахівці Пенсійного фонду допоможуть Вам у її заповненні. З відповідною заявою Вам необхідно звернутися в територіальний підрозділ Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

 

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (:http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі».

 

Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

 

На введену Вами адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується но персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду.
 

Інформаційні послуги