Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

03.08.2018 Відповіді на запитання, які найчастіше надходять під час анонсованих “гарячих” телефонних ліній керівництва


 

 

1.Чим корисний Веб-портал Пенсійного фонду для осіб, які не досягли пенсійного віку?

 

Зареєструвавшись на веб-порталі, застрахована особа має змогу щомісяця контролювати чи сплачує роботодавець внески та яку заробітну плату нараховує.

 

Таким чином, Ви маєте можливість завчасно подбати про свої соціальні гарантії та майбутню пенсію. І у разі виявлення помилок одразу  розпочати вирішувати питання щодо їх виправлення.

 

Корисною є також можливість подання запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник зможе отримати під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду. У разі потреби можна сформувати запит та отримати електронні документи, які будуть підписані електронним цифровим підписом.

 

2. Які можливості надає Веб-портал пенсіонерам?

 

Завдяки даному сервісу пенсіонери можуть легко отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Продивитись дані з власної пенсійної справи, а саме вид і сума призначеної пенсії з урахуванням усіх надбавок, підвищень та інших доплат. Також можна  завчасно записатися на прийом до фахівців Пенсійного фонду України.

 

Крім цього, реалізовано можливість подання заяви про призначення або перерахунок пенсії, заяви на зміну виду пенсії, внесення змін до пенсійної справи.

 

3. Куди звернутися для реєстрації на веб-порталі?

 

Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена – громадянину необхідно особисто звернутись до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду, адреси яких є на нашому сайті.

 

При зверненні необхідно заповнити заяву. При цьому з собою треба мати документи, а саме: паспорт та код. Вам видадуть розписку про отримання заяви, в якій буде вказано Ваш код авторизації, необхідний для реєстрації на веб-порталі.

 

Після цього потрібно зайти на сторінку Веб-порталу за адресою  http://portal.pfu.gov.ua і обравши пункт меню «Реєстрація» заповнити реєстраційну форму, вибравши логін, пароль та адресу електронної скриньки. Далі на вказану вами електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації.

 

4. Чому на Веб-порталі страховий стаж рахується тільки з січня 2004 року?

 

Це пов‘язано з тим, що визначення терміну «страховий стаж» з'явилось з введенням в дію Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» №1058, а саме з січня 2004 року. Страховий стаж - це період, упродовж якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менш ніж мінімальний страховий внесок.

 

Слід зазначити, що періоди трудової діяльності до 01 січня 2004 року зараховуються до страхового стажу відповідно до здійснених записів в трудовій книжці та додаткових документів, які підтверджують періоди навчання, проходження військової служби та догляду за дитиною тощо.

 

5. Чи  дотримуються вимоги щодо  захисту персональних даних особи Пенсійним фондом України?

 

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Код реєстрації надається користувачу особисто при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. На іншу особу код доступу отримати неможливо. При реєстрації на веб-порталі особа самостійно обирає логін та пароль і має доступ тільки до своїх персональних даних. Спеціалісти Пенсійного фонду доступу до особистого кабінету користувача не мають.
 

Інформаційні послуги