Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Аналітична довідка про роботу спостережної комісії при Гусятинській районні державній адміністрації


Аналітична довідка про роботу спостережної комісії при Гусятинській районні державній адміністрації

      Відповідно до статті 25 Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами) у Гусятинському районі розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 лютого  2018 року № 52-од утворено спостережну комісію при районній державній адміністрації та затвердженно Положення про її діяльність. До складу комісії входять представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій (становить половину складу комісії). Голова комісії – заступник голови районної державної адміністрації Галябарда Н.В., секретар – директор Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мозоль М.М..

      Спостережною комісією здійснюється організація та громадський контроль за дотриманням прав, основних і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання. Протягом І півріччя 2018 року проведено 5 засідань спостережної комісії, на яких розглянуто 11 питань та прийнято 11 постанов. Комісія працює згідно  плану роботи, який затверджений головою комісії, який попередньо розглянутий  на засіданні комісії. У наявності всі протоколи засідань та відповідні матеріали до них. Список присутніх на засіданнях спостережної комісії вказує на їх легітимність.

       На засіданнях розглянуто такі питання: про розгляд подання служби пробації  району, виправних колоній щодо встановлення громадського контролю; про взаємодію спостережної комісії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в соціальній адаптації засуджених осіб.

Протягом І півріччя 2018 року спостережною комісією при райдержадміністрації було знято з обліку 1 особу та взято на облік 1 особу, щодо якої  надійшло  повідомлення з  установи виконання покарань  щодо умовно-дострокового звільнення/заміни невідбутої частини покарання більш м'яким. Станом на 01.07.2018 року на обліку спостережної комісії при райдержадміністрації перебуває 2 осіб.

        З умовно засудженим проведено соціальну роботу щодо з’ясування внутрішнього психологічного стану, наявності житла, працевлаштування, клімату сімейного оточення, виявлення намірів щодо подальшого способу життя. Проведено анкетування, надані необхідні соціальні послуги, буклети з профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії, алкоголізму, а також інформація щодо діяльності центру соціальних служб та можливості взяття під соціальний супровід. Загальна кількість наданих послуг – 12. Протягом звітного періоду спеціалістом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено 4 заходи, спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму.

 

 

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                     І.В.ГАЙДУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги