Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

04.07.2018 Зустріч з безробітними в Гусятинському районному центрі зайнятості


 

Заступник начальника Гусятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Скакун взяла участь у спільному семінарі для безробітних в Гусятинському районному центрі зайнятості.

Фахівець Фонду ознайомила присутніх зі складовими майбутньої пенсії, основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку пенсії. Розповіла громадянам щодо легалізації заробітної плати, адже оплата праці найманих працівників “в конвертах” впливає на трудовий стаж, що в свою чергу впливає на майбутню пенсію. Також, з метою самостійного контролю за даними, що містяться у реєстрі застрахованих осіб, запропонувала безробітним зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду України.

 Оксана Скакун надала змістовні відповіді на поставлені запитання і роздала інформаційно-роз’яснювальні буклети на тему: “Веб-портал Пенсійного фонду України – сервіс без черг та зайвих витрат”, “Легалізація заробітної плати найманих працівників”, “Легальні доходи – основа стабільного майбутнього” тощо.

 

 
 

Інформаційні послуги