Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

13.06.2018 “День відкритих дверей”


 

 

 

Працівники Теребовлянського обєднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Відкритих дверей під гаслом Зареєструйся на Веб-порталі Пенсійного фонду України зараз заощаджуй час у майбутньому. Мета такого заходу – звернути увагу громадськості на можливість отримання дистанційних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України.

Начальник Гусятинського відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Оксана Дмитрів розповіла присутнім про основні переваги та функціональні можливості Веб-порталу, завдяки яким значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. Особливо цікавий електронний портал для пенсіонерів, адже за допомогою цього сервісу можна легко отримати дані з власної пенсійної справи.

Фахівці управління пропонували відвідувачам зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб самостійно контролювати відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

 

Довідково:

З початку 2018 року на Веб-порталі в Теребовлянському об’єднаному управлінні  Пенсійного фонду України (Гусятинський район) зареєстровано 620 користувачів.
 

Інформаційні послуги