Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

11.06.2018 Призначення пенсії прокурорам


 

 

 

 

Пенсії прокурорам призначають згідно зі статтею 86 Закону України «Про прокуратуру» в розмірі 60 % від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії.

Розмір виплат (крім посадового окладу, надбавки за вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсій, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду.

Середньомісячна сума зазначених виплат за 60 календарних місяців визначається шляхом ділення загальної суми таких виплат на 60. Коригування зазначених виплат здійснюється із застосуванням коефіцієнта загального підвищення розмірів посадового окладу та надбавок до нього. Посадовий оклад, надбавка за вислугу років при призначенні пенсії враховуються в розмірах за останньою займаною посадою прокурора.

Отже, під час обчислення пенсії до заробітної плати враховуються посадовий оклад і надбавка за вислугу років за місяць, що передує місяцю звернення за призначенням пенсії. Інші виплати враховуються за 60 календарних місяців перед зверненням за пенсією, у тому числі надбавка за класний чин.

 
 

Інформаційні послуги