Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

18.04.2018 Чи зараховується до страхового стажу період отримання допомоги по безробіттю?


 

 

Відповідно до статті 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, який набув чинності з 01.01.2004 року, період, протягом якого особа, що підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності), зараховується до страхового стажу.

До 01.01.2004 року до стажу зараховується період одержання допомоги по безробіттю відповідно до статті 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення”.

Період отримання допомоги по безробіттю підтверджується до 01.01.2010 року на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи з 01.01.2010 року - довідкою із бази даних реєстру застрахованих осіб за інформацією відділу персоніфікованого обліку (пункт 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”).




 

Інформаційні послуги