Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До уваги мешканців Гусятинського району


 

 

 

Управління праці та соціального захисту населення Гусятинської  районної державної адміністрації інформує, що  в жовтні цього рокупроведено автоматичний перерахунок субсидії на опалювальний період з 16 жовтня 2017 року по 15 квітня 2018 року, одержувачам субсидії, в яких відсутні будь-які зміни, які могли  вплинути на встановлення  права на субсидію та визначення її розміру.

 Повідомлення про надання субсидії, її одержувачам ,  будуть доставлені через уповноважених осіб органів місцевого самоврядування вже починаючи з завтрашнього дня (27.10.2017р).

  Просимо звернути увагу, що в повідомленні про надання субсидії зазначено соціальну норму газу на опалення  - на повний місяць(з листопада по березень)  і окремо на жовтень, за 16 днів.

 

 1 листопада інформація про нараховані суми субсидій за жовтень місяць буде передана до підприємств-надавачів комунальних послуг для зарахування їх на рахунки абонентів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Зокрема:

·               змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. Розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні буде проводитися на підставі доходів за І та ІІ квартали 2017 року;

 

Адміністрація управління праці та соціального захисту населення.
 

Інформаційні послуги