Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.03.2018 “День відкритих дверей”


 

Для більш детального ознайомлення з роботою Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено «День відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до Фонду та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Протягом дня працівниками управління прийнято 55 осіб. Фахівці Фонду надали роз'яснення з таких питань: актуальні зміни у пенсійному законодавстві; умови призначення пенсій для різних категорій громадян; перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів; особливості виплати пенсій; обчислення страхового стажу;  порядок видачі пенсійних посвідчень та ін. Особам передпенсійного віку рекомендували завчасно подавати до органів управління документи, необхідні для призначення пенсій, з метою їх правової перевірки.

Також, заступник керуючого Гусятинського відділення ПАТ “Приватбанк” Оксана Сидорівська, котра завітала на “День відкритих дверей”, розповіла присутнім про переваги отримання пенсій через банківські установи, розширення мережі банкоматів з метою наближення послуги до людей.

Відвідувачі ознайомилися з відомчим виданням Пенсійного фонду України — газетою “Пенсійний кур'єр”, з якої завжди можна отримати фахові коментарі останніх змін у пенсійному законодавстві.

Завдяки проведеному заходу громадяни не тільки отримали можливість вирішення питання, але й дізналися про електронні послуги, зокрема про ВЕБ-портал Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги