Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

06.03.2018 Порядок видачі пенсійних посвідчень


Порядок видачі пенсійних посвідчень

 

Порядок видачі пенсійних посвідчень затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 25.03.2004 №4-1 "Про порядок обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах", яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 6.04.2004 за №427/9026.

Пенсійне посвідчення видається органами Пенсійного фонду України і підтверджує призначення громадянину пенсії. Управління Пенсійного фонду України у районах та містах подають до Головного управління сформовані за кожною особою, яка подала заяву про призначення пенсії, такі відомості:

1. Прізвище, ім'я, по батькові;
2. Дата і місце народження;
3. Сать;
4. Номер особового рахунку;
5. Вид пенсії;
6. Термін дії.

Разом з відповідними відомостями подається електронна копія фотокартки (розміром 6см х 4см) особи, яка подала заяву про призначення пенсії.

Якщо в посвідчення внесено неточний запис або виявлені помилки, воно підлягає поверненню, а особі видається нове посвідчення.

Пенсійне посвідчення оформлюється та видається безкоштовно особисто пенсіонеру або особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень.


Посвідчення підлягає знищенню у випадку смерті особи, що звернулася за призначенням пенсії, у випадку відмови у призначенні пенсії внаслідок подання особою недостовірних даних необхідних для призначення пенсій, а також у інших випадках, коли особі не була призначена пенсія.


У разі якщо посвідчення стало непридатним для користування або втрачено, за заявою пенсіонера видається дублікат посвідчення, про що робиться відмітка у пенсійній справі. Посвідчення, яке стало непридатним для користування, підлягає знищенню.
Пенсіонерам, які виявили бажання отримувати інший вид пенсії, видається нове посвідчення, про що робиться відповідний запис у пенсійній справі.
Старе посвідчення у цьому разі підлягає знищенню.
 

Інформаційні послуги