Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.02.2018 В Теребовлянському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області відбулися підсумки роботи управління за 2017 рік


 

Сьогодні за участю заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимира Івахова при начальнику  Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Людмили Сідляр підбито підсумки роботи управління за 2017 рік та стан фінансування та виплати пенсій.

 

Робота Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області спрямована на виконання завдань, визначених Пенсійним фондом України та планом роботи, сформованим відповідно до Основних Пріоритетів діяльності управління на 2017 рік, щодо:

своєчасного призначення, фінансування і виплати пенсій, забезпечення додержання пенсійного законодавства;

–  подальшого розвитку пенсійної системи, зміцнення її фінансової стабільності;

–  покращення якості обслуговування громадян;

 удосконалення системи функціонування та надання послуг.

 

Основним підсумком роботи Теребовлянського об’єднаного управління є забезпечення своєчасного та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат 34570 пенсіонерам. Протягом 2017 року призначено 1363 нових пенсійних справи  та проведено 4367 індивідуальних перерахунків, осучаснено пенсійні виплати 34463 пенсіонерам.

 

Одним з основних напрямків в роботі органів Пенсійного фонду є моніторинг та контроль  заробітної плати за даними реєстру застрахованих осіб, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці та її детінізації.

 

Особлива увага приділяється організації роботи щодо підвищення якості обслуговування громадян. В Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області  діють 2 громадські приймальні за принципом «єдиного вікна» де працюють 11 кваліфікованих спеціалістів, також функціонує 5 віддалених робочих місця в об’єднаних територіальних громадах.

 

Вже змінено підходи до обслуговування громадян: запроваджено фронт-офіси й бек-оффіси; розширено мережу пенсійних послуг - через територіальні громади, Цнапи, агентські пункти.

 

Завдяки функціонуванню ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України громадяни мають змогу подавати звернення з індивідуальних питань в електронному форматі.

 

 


 

Інформаційні послуги