Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

931,6 тис.грн витрачено коштів державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію даху АЗПСМ с.Увисла


У 2017 році проведено заміну 3-х вікон на енергозберігаючі у ФАПі с. Раштівці в сумі 7500 грн., 8-ми вікон в АЗПСМ с. Яблунів – 21 000 грн., 2-х вікон в кабінеті профщеплень Гусятинської АЗПСМ – 8660 грн., 2-х вікон у ФП с. Шидлівці і 1 вікно в АЗПСМ с. Сидорів – 11500 грн.

Проведено косметичний ремонт усіх приміщень Яблунівської АЗПСМ, АЗПСМ с. Увисла, ФП с. Новосілка, с. Суходіл, ФАП с. Калагарівка, ремонт коридору у ФАПі с.Сухостав, ремонт вестибюлю та коридору в Хоростківській АЗПСМ.

В АЗПСМ с. Постолівка проведено капітальний ремонт 2-х кабінетів із заміною покриття підлоги – 4800 грн. за рахунок спонсорської допомоги. В АЗПСМ с. Коцюбинці проведено заміну 1-х міжкімнатних дверей – 2800 грн. за рахунок спонсорської допомоги.

У ФАПі с. Крогульці проведено заливку підлоги в 3-х кімнатах, встановлено ламінат і плитку – 5800 грн. Проведено  косметичний ремонт приміщення.

Придбано матеріали для проведення ремонту ФП с. Троянівка.

Проведено заміну  дверей та вікон центрального входу Гусятинського ЦПМСД – 18800 грн. за рахунок спонсорської допомоги.

Кожна АЗПСМ забезпечена комп’ютерами для роботи сімейних лікарів, але не в повному об’ємі. В поточному році придбано всього лиш 7 ноутбуків.  Станом на сьогоднішній день потреба в комп’ютерах складає ще 16 одиниць. Крім того, 4 АЗПСМ не підключені до мережі Інтернет (с. Нижбірок, с. Гадинківці, с. Оришківці, с. Красне).     

  За рахунок коштів Гусятинської селищної ради та державного фонду регіонального розвитку проведено: 1) реконструкцію корпусу КП "Гусятинська бальнеологічна лікарня" по вул. Незалежності, 46А в смт. Гусятин Гусятинського району Тернопільської області – 307,0 тис. грн.

   2) За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проведено реконструкцію даху з утепленням горищного перекриття та фасаду з утепленням із застосуванням інноваційних технологій амбулаторії загальної практики сімейної медицини  по вул. Ясна, 9 в с. Увисла Гусятинського району Тернопільської області –  931,6 тис.грн.

У 2018 році будуть проводитись роботи згідно виділених фінансових призначень
 

Інформаційні послуги