Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ЗУСТРІЧ У ДБСТ


ЗУСТРІЧ У ДБСТ

 

 

         19 січня , в рамках Декади соціальної уваги до прийомних сімей та ДБСТ, Гусятинським РЦСССДМ було організовано зустріч вихованців Гримайлівського дитячого будинку сімейного типу із районною владою та засобами масової інформації. Декада співпала із маленьким ювілеєм – трьохріччям з часу заснування ДБСТ у районі, то ж усі гості приїхали до дітей із цінними подарунками.

         Тепло і по – батьківськи щиро привітали родину Вівчарик О.М. та Вівчарик М.Д. голова Гусятинської РДА О.В. Собань , голова Гусятинської районної ради  Н.А. Хоптян  та начальник управління праці соціального захисту населення Гусятинської РДА О.В. Скоб'як. Заступник голови  РДА Р.Є. Сагайдак організував для дітей невелику концертну програму із колядками та щедрівками, які лунали і в виконанні усіх присутніх.

          А потім діткам був продемонстрований український мультфільм за мотивами казки І. Франка «Лис Микита» із використанням професійного домашнього кінотеатру, який привезли інформаційні спонсори – ПП В.Іванків.

            Під час зустрічі було обговорено і ряд важливих питань щодо співпраці батьків – вихователів із районною владою, яка і в подальшому пообіцяла опікуватись долею усіх вихованців ДБСТ.

            Гусятинський РЦСССДМ висловлює щиру вдячність усім залученим до заходу та меценатам, які опікуються всією великою сім'єю Вівчариків – ПП П.Богоносу та ПП В. Тимчишину.

ї
 

Інформаційні послуги