Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

17.11.2017 Веб-портал Пенсійного фонду України – зручна форма індивідуальних послуг


 

 

 

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”. Його створення призначено забезпечити покращання якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Фонду, можливість подальшого впровадження технології електронного урядування в соціальній сфері.

 

Для захисту персональних і конфіденційних даних прийнято певні міри. Підписуючи заяву про доступ до Веб-порталу, громадянин тим самим дає згоду на отримання такої інформації засобами Веб-порталу.

 

Щоб сторонні не змогли скористатися даними, інформація буде знеособленою, по якій неможливо буде ідентифікувати особу. Виписки надходитимуть без зазначення прізвища, імені та по-батькові, без ідентифікаційного коду чи даних паспорта. Також інформація надходитиме у такому вигляді, що її неможливо буде скопіювати чи роздрукувати. Це теж робиться з метою захисту даних.

 

Для того, щоб зареєструватися на ВЕБ-Порталі Пенсійного фонду України  необхідно звернутися у Теребовлянський відділ обслуговування громадян або Гусятинський відділ обслуговування громадян Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, що знаходять за адресою:

 

 - м. Теребовля, вул. 22 Січня,17

 

 - смт. Гусятин, вул. Незалежності,50

 

та заповнити відповідну заяву (її можна роздрукувати з Веб-порталу), маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

 

Для реєстрації юридичних осіб потрібно мати документ, що посвідчує належність до цієї організації. Вам видадуть розписку про отримання заяви, а також реєстраційний код.

 

Зайшовши на Веб-портал, потрібно ввести код, вибрати собі логін та пароль, вказати адресу електронної скриньки, на яку приходитимуть відповіді від Пенсійного фонду України.

 

На вказану електронну скриньку прийде лист – підтвердження реєстрації на Веб-порталі.

 

 
 

Інформаційні послуги