Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.10.2017 Виплата і доставка пенсій у разі зміни місця проживання (реєстрації) пенсіонера в межах однієї області


 

 

   

  Відповідно до статті 47 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” організації, що здійснюють виплату і доставку пенсій, щоміся у строк не пізніше як 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виплачують пенсію виключно у грошовій формі за зазаначеним у заяві пенсіонера місцем його фактичного проживання в межах України.

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005р. № 22-1, передбачено, що заяву на запит пенсійної справи за новим місцем проживання пенсіонер подає особисто в орган, що призначає пенсію, за своїм новим місцем проживання (реєстрації).

За документ, що засвідчує місце проживання особи, приймаються паспорт або довідка  уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), зокрема органів місцевого самоврядування.

У разі переїзду пенсіонера на постійне або тимчасове проживання в іншу адміністративно-територіальну одиницю орган, що призначає пенсію, не пізніше як через три робочі дні з дня одержання заяви надсилає запит про витребування пенсійної справи до органу, що призначає пенсію, за попереднім місцем проживання (реєстрації) пенсіонера. Пенсійна справа не пізніше як через п'ять робочих днів із дня одержання запиту пересилається органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації) пенсіонера.

Отже, в разі зміни місця проживання Вам потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду України за новим місцем проживання із  зазначеними вище документами для вирішення питання щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання.
 

Інформаційні послуги