Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.10.2017 Віддалене робоче місце з надання пенсійних послуг відкрито у Гримайлівській селищній раді


 

 

 

 У Гримайлівській селищній раді Гусятинського району Тернопільської області, 19 жовтня 2017 року, відбулося відкриття віддаленого робочого місця для працівника Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України. У заході взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Теребовлянського об'єднаного управління Людмила Сідляр, перший заступник начальника Теребовлянського об'єднаного управління Галина Гродецька та в.о. голови Гримайлівської селищної ради Оксана Диць.

У кабінеті створено комфортні умови для відвідувачів, обладнано робоче місце та довідковий стіл, де розміщено інформаційні матеріали з питань діяльності Пенсійного фонду. Спеціаліст управління забезпечений необхідним обладнанням, комп'ютерною технікою.

Гримайлівська селищна рада (територіальна громада) створена в результаті добровільного об'єднання 5 сіл. На території громади проживає 2905 громадян, з них 805 пенсіонерів. У новоствореному робочому місці працівники об'єднаного управління здійснюватимуть прийом громадян другого четверга кожного місяця з 10-00 год. до 15-00 год. в приміщенні Гримайлівської селищної ради.
 

Інформаційні послуги