Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

06.10.2017 Теребовлянське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує:


 

 

 

В Україні функціонує солідарна система, яка полягає у виплаті пенсій та наданні соціальних послуг за рахунок коштів Пенсійного фонду, а також система недержавного пенсійного забезпечення, яка полягає у добровільній участі громадян, роботодавців та їх об'єднань у формуванні пенсійних накопичень. Ці виплати є доповненням до пенсійних виплат солідарної системи.

В той же час, відповідно до Закону України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”, планується перерахування страхових внесків до Накопичувального фонду (запровдження накопичувальної системи пенсійного страхування від 2019 року).

Відповідно до частини 1 статті 2  Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування ” накопичувальна система загальнообов'язкового  державного пенсійного стахування відноситься до другого рівня пенсійної системи і базується на накопиченні коштів застрахованих осіб у Накопичувальному фонді або у відповідних недержавних пенсійних фондах і подальшому фінансуванні витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій, а також одноразових виплат на умовах та в порядку передбачених законом.

Запровадження цієї сисеми повинно встановити необхідну залежність розміру майбутньої пенсії від розміру сплачених за трудовий (страховий) стаж внесків, а отже, стимулювати працівників і роботавців легалізувати доходи та сплаччувати внески в повному обсязі.
 

Інформаційні послуги