Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

04.10. 2017 Щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік. Звіт за 9 місяців


 

 

З метою усунення корупційних ризиків в Тереболянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України протягом звітного періоду було проведено апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності та відповідальності його службовців.

Підсумки роботи об’єднаного управління висвітлюються на сайті Теребовлянської районної державної адміністрації та Гусятинської районної державної  адміністрації.

Протягом звітного періоду 2017 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами об’єднаного управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

Станом на 01 жовтня 2017 року спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

Працівники об’єднаного управління, які перебувають в трудових відносинах з об’єднаним управлінням своєчасно подали електронні декларації за 2016 рік: 63 державних службовці (з них 3 перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, 2 державних службовці у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною чотирирічного та п’ятирічного віку). 2 завідувачі господарства.

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями об’єднаного управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами Теребовлянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, та Гусятинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом  громадян.

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи об’єднаного управління в цілому.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом звітного періоду 2017 року не було. Кримінальних справ відносно працівників об’єднаного управління за вищевказаний період не було заведено.

Об’єднаним управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.

 
 

Інформаційні послуги