Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

19.09.2017р. Про зарахування до страхового стажу для призначення пенсії час навчання у вищих навчальних закладах з вересня 2003-го до червня 2008 року


 

 

 

Студенти, слухачі навчальних закладів не є застрахованими особами, а тому період навчання після січня 2004 р., не зараховується до страхового стажу для обчислення розміру пенсії.

Водночас частиною четвертою статті 24 Закону 1058 визначено, що періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цього Закону, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених чинним раніше законодавством (до 1 січня 2004 року).

Зокрема, згідно з пунктом “д” статті 56 Закону 1788 час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, училищах, аспірантурі, докторантурі, клінічній ординатурі і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації зараховується до стажу роботи.

Порядком 637 визначено, що період навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками й іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги