Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

12.09.2017р.Чи буде збережено механізми підтримки соціально вразливих категорій населення при впровадженні пенсійної реформи?


  

Пенсійна реформа передбачає скасування спеціальних режимів пенсійного забезпечення, зокрема, для держслужбовців та працівників прокуратури. Перелік категорій осіб, які матимуть право на достроковий вихід на пенсію, суттєво скоротиться.

Призначення пенсій за вислугу років припиняється, за виключенням обмеженого переліку осіб. Виплата вже призначених «пільгових» пенсій за вислугу років здійснюватиметься тільки за рахунок коштів державного бюджету.

Проте, скорочення пільг не стосуватиметься тих категорій громадян, які об`єктивно потребують особливої уваги та підтримки з боку держави.

Залишаються незмінними пільги виходу на пенсію для жінок, які виховали п`ятеро та більше дітей або виховали дітей з інвалідністю, для учасників бойових дій, чорнобильців, для громадян із вадами функцій росту, а також для працівників за списками №1 і №2.

Пільгові умови призначення пенсій працівникам за Списками №1 і №2 (шкідливі умови виробництва) забезпечуватимуться за рахунок підприємств. Цей крок стимулюватиме роботодавців поліпшувати умови праці для робітників, а також гарантуватиме працівникам належні умови пенсійного забезпечення. Дотримання прав працівників із боку держави забезпечуватиме Державна служба праці, оперативно реагуючи на звернення щодо можливих порушень.

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги