Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.07.2017р. Про страховий стаж, заробіток та іншу інформацію за допомогою Веб-порталу ПФУ


26.07.2017р.

 

Раніше кожен громадянин мав змогу отримати інформацію про персональні відомості з системи персоніфікованого обліку, умови призначення пенсій та роботу пенсійної системи в цілому безпосередньо в кожному управлінні Фонду.

 

На сьогодні для того, щоб отримати таку інформацію, не потрібно навіть виходити з дому, адже до неї відкритий доступ на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: http://portal.pfu.gov.ua.

 

На сторінках Веб-порталу послуги надаються в електронному вигляді. Крім того, можна записатися на прийом, надіслати запит на підготовку паперових документів, подати звернення до територіального органу Пенсійного фонду України.

 

Для того, щоб скористатися можливостями Веб-порталу, достатньо лише одного разу завітати до управління Фонду за місцем проживання для реєстрації. Детальніше про правила користування Веб-порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на самому Веб-порталі або в територіальному органі Пенсійного фонду України.

 

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України ! (http://portal.pfu.gov.ua).

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги