Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Продовжено роботу навчального семінару з уповноваженими особами міських, селищних, сільських рад


 4 серпня 2011 року в управлінні праці та соціального захисту населення Густинської РДА продовжено роботу навчального семінару з уповноваженими особами міських, селищних, сільських рад щодо надання методичної допомоги у прийомі та оформлені документів для призначення різних видів соціальної допомоги. На семінарі заступник начальника управління Галайко В.О. зупинилася на основних вимогах законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», а також на питаннях організації прийому уповноважених осіб сільських рад спеціалістами управління.

Начальних відділу соціальних допомог та компенсацій Когут Є.М. надала методичну допомогу по заповненні  бланків документів для призначення державної допомоги, та окреслила коло обов’язків запрошених.

 На семінар запрошувались уповноважені особи 15 сільських, селищних рад, присутніх було лише 7. По завершенні семінару уповноваженим особам роздано буклети з інформацією про новинки в законодавстві щодо призначення соціальної допомоги та переліки документів, які необхідні  для надання різних видів допомоги.

Наступний семінар планується провести 05.08.2011року.

 

 

 
 

Інформаційні послуги