Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Теребовлянське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує


07.07.2017

 

 

Відповідно до антикорупційного законодавства, з метою усунення корупційних ризиків в об’єднаному управлінні протягом січня – червня 2017 року було проведено апаратні наради при начальнику об’єднаного управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками об’єднаного управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та гарантування професійності та відповідальності його службовців.

Підсумки роботи об’єднаного управління висвітлюються на сайті Теребовлянської та Гусятинської районних державних адміністрацій.

Протягом січня – червня 2017 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами об’єднаного управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

Працівники об’єднаного управління, які перебувають в трудових відносинах з об’єднаним управлінням своєчасно подали електронні декларації за 2016 рік.

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями об’єднаного управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. Конфлікту інтересів при нарахуванні пенсійних виплат працівникам Фонду не було. З боку працівників об’єднаного управління позовів щодо пенсійного забезпечення по яких винесенню рішень за звітний період судів не було.

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи об’єднаного управління в цілому.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом січня – червня 2017 року не було. Кримінальних справ відносно працівників об’єднаного управління за вищевказаний період не було заведено.

Об’єднаним управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.
 

Інформаційні послуги