Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи»


Як зазначив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, парламентські слухання дали змогу всебічно обговорити проблемні питання у сфері пенсійного забезпечення громадян, виробити обґрунтовані рекомендації до чіткого плану комплексних заходів щодо здійснення в Україні національної пенсійної політики, спрямованої на збалансування солідарної системи пенсійного страхування.

В умовах, за яких українські пенсіонери опинилися на межі виживання, метою такої реформи є відновлення соціальної справедливості пенсійного забезпечення та диференціація пенсії в прямій залежності від тривалості стажу та рівня заробітку людини. Наступним етапом на цьому шляху стане осучаснення пенсій для нинішніх пенсіонерів.

Це буде не разовим підняттям пенсій: механізм осучаснення закріплено в законопроекті як обов'язковий щорічний захід у прозорому режимі з чіткою прив'язкою до показників зростання середньої заробітної плати й рівня інфляції.

Стратегічним завданням пенсійної реформи є усунення диспропорцій у самій програмі пенсійного забезпечення,  створення системи, яка поверне довіру людей до держави та досягнення бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду протягом десяти років.

Зміни стосуватимуться всіх - як нинішніх пенсіонерів, так і молодого покоління.  Кожен громадянин матиме право обрати участь у пенсійній програмі - це доборовільний вибір кожного.

 

 
 

Інформаційні послуги