Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До уваги бухгалтерів


 

          Щодо  питань дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та правильного заповнення звітів, оскільки розмір заробітної плати не може бути меншим встановленої мінімальної заробітної плати, яка є обов’язковою для всіх організацій, незалежно від форми власності.

Одним із головних обов’язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, адже для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватися вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року. На сьогоднішній день спільною справою страхувальників (роботодавців) та Пенсійного фонду України є проведення чіткої та налагодженої роботи щодо швидкого реагування на допущені помилки в поданій щомісячній звітності в розрізі застрахованих осіб.
2017 рік розпочався з кардинальних змін у сфері оплати праці. Роботодавцям доводиться призвичаїтися до того, що прожитковий мінімум для працездатних осіб вдвічі менший за мінімальну зарплату, і правильно відобразити це у штатних розписах. 

Мінімальна заробітна плата залишається державною гарантією, але суть терміна змінилася. Уведено й новий термін – мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка), який не може бути меншим за прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року. Якщо зарплата за виконану місячну норму праці виявиться меншою за 3 200 грн., роботодавцю доведеться доплатити різницю до рівня мінімальної заробітної плати. У випадках, якщо працівник працює на умовах неповного робочого часу, то мінімальну зарплату визначають пропорційно, а відповідний звіт подається платником до фіскальних органів, в таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» Додатку 4 (місячна) в частині відображення ознаки «неповний робочий час».

      Шановні бухгалтери та роботодавці, пропонуємо зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України для того, щоб контролювати свої особисті дані, а саме виплати заробітної плати не менше мінімальної.

 
 

Інформаційні послуги