Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Сім'я має велике значення для стабільності і розвитку всього суспільства


 

        

      24.04.2017 року фахівцем  із соціальної роботи Довгань О.В. відвідано місто Копичинці  для надання соціальних послух сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом у Центрі, а також складено 2 акти обстеження матеріально-побутових умов сім'ї для призначення допомоги при народженні дитини. З вищезгаданими сім'ями проведено роз'яснюючу роботу щодо контролю батьків за відвідування соціальних мереж їхніми дітьми.

     25.04.2017 року практичним психологом Гусятинського РЦСССДМ Кришталович Клим Н.І. відвідано  Яблунівський обласний комунальний дитячий протитуберкульозний санаторій з метою профілактики  правопорушень серед учнів. Складовими цієї важливої справи є формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості. З учнями даного закладу проведено відео лекторій під символічною назвою «Почуй мене…!». Під час візиту в даний заклад надано 2 учням психологічну послугу з метою покращення їхнього емоційного стану.

    Працівники  Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді   26.04.2017р. здійснили візит в об'єднану територіальну громаду с. Коцюбинці з метою надання соціальних послуг різним верствам населення.

     Фахівцем  із соціальної роботи Довгань О.В. відвідано 6 багатодітних сімей,  3 з яких є малозабезпеченими. З даними сім'ями проведено профілактичні бесіди  на теми: «Роль сім'ї у визначенні життевого шляху дитини.», «Спільне дозвілля батьків та дітей – важливий фактор виховання.», «Формування навичок культурної поведінки», а також роз'яснюючу роботу щодо соціальних мереж на такі теми: «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Підліткові соціальні мережі та їх вплив на дитину... з метою підвищення виховного потенціалу батьків та покращення духовного світу дитини шляхів його формування й розвитку. Батькам  надано рекомендації з метою покращення санітарно-гігієнічних норм проживання у будинку. У цих же сім'ях, де виховуються діти до 3 років, здійснено перевірку з цільового використання коштів при народженні дитини.

      Начальником  відділу соціальної роботи Сус Т.М. відвідано  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Коцюбинці та проведо анкетування з дітьми 6 класу на тему: «Крок за кроком до здоров'я»  та проведено бесіду на тему:«Бути дорослим чи уявляти себе ним?» у даному заході взяло участь 22 дітей.
 

Інформаційні послуги