Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Волонтер - хто це?


  

   Люди часто замислюються над питанням: «Волонтер - хто це?» Але не всі знають точну відповідь. ВОЛОНТЕР — це доброволець. Людина, яка безкорисливо робить будь-яку дію, займається суспільно корисною справою безоплатно, нічого не вимагаючи натомість. З чого почати допомогу людям? Можна робити добрі справи самостійно, але доцільніше стати учасником якої-небудь організації. Саме такою організацією для учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де вони є добровільними помічниками та учасниками волонтерського загону «Надія». Основна мета діяльності якого - сприяти оволодінню волонтерами основними знаннями та вміннями необхідними для організації волонтерських груп та реалізації соціальних, молодіжних програм/акцій.

І саме зараз  стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Серце до серця». 
«Серце до серця»— благодійна акція Всеукраїнського однойменного благодійного фонду.  Цього року акція проходитиме вже в дванадцяте і триватиме з 9 березня по 9 квітня.  

24.03.2017 року  працівники Гусятинського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді провели навчання для своїх волонтерів з метою залучення їх до проведення XІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Я хочу бачити життя»  для збору коштів щоб закупити якісне медичне обладнання для обласного дитячого офтальмологічного відділення . 

Збір коштів у селищі Гусятин відбудеться 30 березня 2017 року та  результати акції будуть висвітлені у ЗМІ району.

 
 

Інформаційні послуги