Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Доступно про туберкульоз: причини, симптоми, профілактика…»


 

      Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Саме з метою обізнаності  молоді з даною проблемою відбулася зустріч психолога ГРЦСССДМ Н.І. Кришталович Клим з учнями 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Красне та обговорено тему: «Доступно про туберкульоз: причини, симптоми, профілактика…». Учням висвітлено інформацію про те, що  на туберкульоз хворіють усі вікові групи населення – від новонароджених до людей похилого віку. Основні джерела інфекції: хвора людина, молочні та м’ясні продукти від хворих на туберкульоз тварин. Найбільший ризик захворіти мають люди, що інфіковані ВІЛ, та хворі на СНІД. Обговорено причини та симптоми даної хвороби як вони проявляються у людини та методи захисту від даної недуги. 

    Діти активно включалися в обговорення та висловлювали свою думку по даній темі щодо методів профілактики на практиці, зокрема те, що при виявлення хвороби усі члени родини повинні негайно пройти флюорографічне обстеження. У разі виявлення відкритої форми туберкульозу на період бактеріовиділення хворий має бути ізольований у стаціонар.

Вчасно розпочате лікування є запорукою його успіху. Лікування туберкульозу в Україні безкоштовне!

Кожен українець має усвідомити, що його життя і його тривалість залежить, в першу чергу, від нього самого. Кожна людини є «архітектором» свого здоровя та довголіття. Та головною вимогою є вчасне медичне обстеження.

 

 

 
 

Інформаційні послуги