Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Я подарую тобі життя!


 


     Бути мамою – значить дати життя новій людині, безпорадному крихітному малюку, і, звичайно ж, не тільки це. Бути мамою – значить зберігати ціле життя від загроз зовнішнього світу до тих пір, поки маленька людина не стане великою і сильною. Бути мамою – значить навчити дитину жити в цьому світі, уникати небезпек і загроз, стати повноцінним членом людського суспільства.
     Бути мамою – це ні з чим незрівнянне щастя! Як тільки твій малюк народжується на світ, ти вже не знаєш, як жила без нього раніше!...

     В Копичинецькій жіночій консультації 27.02.2017р. фахівці із соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ провели анкетування з матерями та майбутніми матерями нашого району на тему: «Роль матері у житті дитини», а також провели бесіди на теми: «Я подарую тобі життя!», «Я віддам тобі себе…».  Жінки охоче взяли активу участь у проведенні даного заходу та поділились своїми враженнями  від проведеного часу.

     Працівники Центру Довгань О.В. та Сус Т.М. у м. Копичинці відвідали  4 малозабезпечених сім’ї,  2 із  яких, опинилися у складних життєвих обставинах та їм надали соціальні послуги.
 

Інформаційні послуги