Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про засідання клубу для жінок «Знайди себе»


 

 

 

   23 лютого 2017 року у Гусятинському центрі зайнятості відбулося засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему «Азбука батьківського виховання».

 На засідання була запрошена практичний психолог/психолог відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Кришталович-Клим. Вона розповіла присутнім про риси особистості кожної дитини , які вони набувають у сім’ї. Вони виявляються і закріплюються у дитини задовго до вступу до школи і безпосередньо впливають на її розвиток. Батьки використовують методи і засоби виховання, які допомагають принести у свідомість дитини певну систему норм і правил, долучають її до моральних цінностей. Щоб дитина досягла цієї мети вони заохочують або карають її, прагнуть бути зразком для наслідування або несвідомо ним стають. Спеціаліст пояснила, що розрізняють такі типи виховання: авторитарний, опікунський, поблажливий, хаотичний, демократичний. Вона розповіла про кожний із них, та дала рекомендації батькам про правильну поведінку у вихованні дітей.    

  Жінки розповідали про свої сім’ї, проблеми в них. Н.І.Клим-Кришталович радо давала поради  кожній. У заході взяли участь шестеро жінок. 

    

                                    
 

Інформаційні послуги