Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Переваги веб-порталу Пенсійного фонду України


 

 

З того часу, як почав працювати оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, його користувачі мають більше можливостей для дистанційного доступу до послуг Фонду.

Що це означає?

Якщо людина має електронний цифровий підпис, то вона може переглянути свої звернення в органи Фонду, побачити, в якому стані перебуває їх обробка. У найближчому майбутньому людина зможе переглянути свою електронну пенсійну справу. Уявляєте? Не треба йти на прийом до спеціаліста, чекати, щоб вам щось роз'яснили, адже, можливо, ви не все зрозумієте. Можна спокійно в домашніх умовах самому відкрити свою пенсійну справу й подивитися, чи все там правильно зафіксовано, чи всі періоди вашої трудової діяльності там є. І якщо виникли запитання, то надіслати їх у Фонд, скориставшись можливостями веб-порталу й власним ЕЦП.

А тим, хто ще працює, ЕЦП дає право на перегляд електронної персональної облікової картки застрахованої особи. Зокрема, можна побачити, чи відраховує роботодавець у Пенсійний фонд обов'язкові платежі, від яких залежить розмір майбутньої пенсії. Зазвичай з такими питаннями треба звертатися до керівника чи бухгалтера підприємства. Як відомо, вони не завжди охоче на них відповідають.

 
 

Інформаційні послуги