Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гусятинський краєзнавчий музей долучився до відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС


 

 

 

Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.
Гусятинці також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю.

 

Минули роки, та в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій з розділу музейної експозиції , що є меседжом прийдешнім поколінням ніколи не забувати про самопожертву наших героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь.

 

14 грудня цього року Гусятинський краєзнавчий музей відвідали члени  Гусятинської Спілки Чорнобиль України  у супроводі  голови  районної організації Вічко Андрія Ярославовича. Після оглядово-тематичної екскурсії  та перегляду новоствореної виставки «Чорнобильський біль» працівники музею  висловили щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу та обмінялися з присутніми  планами на майбутнє щодо розширення музейної експозиції шляхом залучення більшої кількості  особистих предметів та фотодокументів із життя самих ліквідаторів.

 

 

 

Директор музею           Ольга Гофман
 

Інформаційні послуги