Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

1 грудня – День боротьби зі СНІДом


 

Понад чверть сторіччя пройшло з того часу, як над нашою планетою підняла голову жорстока, жахлива хвороба, яка дуже швидко розповзлась по всіх континентах, погрожуючи майбутньому нашої цивілізації.

Сьогодні, 1 грудня, у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди працівником  Гусятинського РЦСССДМ  Сус Т.М. в Копичинській виправній колонії № 112  із засудженими було організовано та проведено заняття на тему: «1 грудня - День боротьби зі СНІДом».

         Одним із головних завдань є обізнаність серед осіб позбавлених волі, щодо уникнення ВІЛ/СНІДу та здійснення свідомого кроку у лікуванні.  Ні для кого не секрет, що у в’язницях і колоніях досить значний відсоток ВІЛ – інфікованих, і що найгірше, значна частина з них не знає про свій статус.

    Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД і не лише медичних працівників, а й усього суспільства. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина в першу чергу його відповідальною безпечною поведінкою, якої слід дотримуватися в особистому житті, професійній діяльності і навчати навичкам безпеки інших. Адже, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.
 

Інформаційні послуги