Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Соціальна робота зобов’язує.!


 

     

     З 10.10.2016р. по 24.10.2016р.  спеціалістами Центру здійснено візити у такі села району: с.Глібів та с.Вільхівчик. Відвідано 1 сім'ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах в с. Глібів, Гусятинського району. З сім'єю проведено бесіду на таку тему: «Роль матері у житті дитини», а також надано соціальні послуги : 2- інформаційних, 1 соціально – педагогічну послуги, також надано соціально-економічну допомогу речами що були у вжитку.

Також в ході соціального супроводу родині з числа ВПО надано соціально-педагогічну послугу у формі бесіди на тему: «Будьте гарним прикладом для своїх дітей щодо ведення здорового способу життя!». У ході роботи обговорено питання здоров’я, як головного складника кожної людини та надано рекомендації, шо батьки були і залишаються першим прикладом для своїх дітей. Родині, яка перебуває у СЖО та потребує сторонньої допомоги надано соціально-економічну послугу (гуманітарна допомога речами, що були у вжитку).

 

Профілактика насильства серед молоді….

    

      У ЗОШ І-ІІ ст. с. Глібів з учнями 9 класу проведено профілактичну бесіду на тему: «Ми за світ без насилля» з метою ознайомлення учнів школи  з проблемою  насильства в сучасному середовищі, причинами його виникнення та способами уникнення.

 

«Спокус безліч, а здоров’я одне!».

Наслідки недотримання здорового способу життя….

 

          Багато підлітків починають курити, вживати алкогольні напої саме тому, що із цигаркою або чаркою в руці видаються собі більш дорослими, стильними. Але чи замислювались ви, чому так багато дорослих людей роками борються із залежністю від алкоголю, тютюну.  Тому, що ці згубні звички із задоволення перетворюються на страшні хвороби. То що ви оберете: здорове яскраве життя чи щоденну тяжку боротьбу за виживання? Яким ви бачите своє майбутнє?

      З метою формування у підлітків правильного уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і профілактики шкідливих звичок працівник  Гусятинського  РЦСССДМ  та інспектор  Гусятинського КВІ  для школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт.Гусятин   провели бесіду та анкетування на тему:  «Спокус безліч, а здоров’я одне!». Наслідки недотримання здорового способу життя….    

    Добре подумайте над тим, беручи до рук цигарку чи пляшку пива!!!

 

    Працівник Центру взяла участь у засіданні круглого столу у районному Центрі зайнятості присвяченому стратегії подолання бідності на тему: «Легалізація робочих місць».

 




 

Інформаційні послуги